Úvod

Kontaktujte nás

tel.: 602 692 812, 602 394 650
e-mail:

INJEKČNÍ STANICE IS 250C – aktivační míchačka a injekční čerpadlo v jednom

is250c titulniINJEKČNÍ STANICE IS 250C je výkonné zařízení určené pro výrobu a aplikaci injekčních směsí (cement, voda, bentonit) pro speciální zakládací práce ve stavebnictví.

Skládá se z aktivační míchačky s oběhovým čerpadlem, domíchávače s pomaluběžnou vrtulí a z injekčního čerpadla, které lze demontovat z rámu a použít nezávisle jako samostatný stroj. Nádoba aktivní míchačky je opatřena přívodem vody s odbočkou na hadici pro mytí stroje a trnem pro otevírání papírových pytlů.

Uspořádání stroje a umístění injekčního čerpadla umožňuje obsluhu zařízení z jednoho místa.

Výroba injekční směsi

Při výrobě směsi se nejdříve jednotlivé složky nadávkují do nádoby aktivační míchačky. Díky oběhovému čerpadlu se směs z nádoby přečerpá přes dvoucestný kladkový ventil a tangenciálním vstupem se vrací zpět do nádrže. Tím dochází intenzivnímu promíchávání směsi a k roztříštění zrn pevných frakcí. Díky výkonnému čerpadlu Colcrete je aktivace směsi hotová do 1 minuty. Po přestavení kladkového ventilu se aktivovaná směs přečerpá do nádrže domíchávače s pomaluběžnou vrtulí. Z ní je dle potřeby nasávána čerpadlem HP 10/80.

Technická specifikace [PDF; 274 kB]

Máte-li zájem o naši nabídku, neváhejte nás kontaktovat

Výrobní program

  • výroba strojů pro speciální zakládání staveb
  • výroba vrtacího nářadí – vrtné tyče, pažnice atd.
  • výroba a renovace náhradních dílů
  • výroba součástí, strojů a zařízení
  • zakázková výroba na CNC strojích (včetně zámečnické)

Více informací